Mission of Justice یا مقاله ای برای کمک به شما در کشف Mission of Justice (1992)
بررسی ها | 21/06/2019 | توسط نانی کبرتی
چاد استاهلسکی وظیفه خود را به عنوان یک حامی در دنباله های فیلم "بدون نگه داشتن منع شده" انجام داد ، گرت ایوانز یک قطعه مجموعه bluray را در اینستاگرام منتشر کرد که شامل مسابقه در توکیو کوچک است . جادوگران اکشن امروز که با فرقه های کوچک تشکیل می شوند هنرهای رزمی که عصرهای ایتالیا 1 در دهه 90 پرجمعیت بود. با شروع بازیابی مارک داکاس به عنوان رئیس نهایی در John Wick 3 ، ما به شما کمک می کنیم برخی از قهرمانان آن دوران بدرفتاری را دوباره کشف کنید. برای شما #FigliDiKickboxer.

بوی VHS

بیایید فوری ترین پرسش را فوراً مطرح کنیم: بله ، عنوان ستون "ماموریت عدالت" من برای پادکست باشکوه ریچیوتو از این فیلم گرفته شده است ، موضوعی که قصد دارم در مورد آن برای شما بگویم و می خواهم در طول زندگی با شما صحبت کنم.
راستی ، آیا می دانید چیست؟
به بیان ملایم ، تمام این مینی بررسی در مورد فیلمهای زیرین رشد هنرهای رزمی دهه 90 ، از ابتدای تأسیس 400 کالسی در این برنامه بوده است.
این فیلم ها یک ویژگی خاص داشتند: همه آنها وارد ایتالیا شدند. همه.
به طور متوسط ​​حتی نسبتاً وقت شناس.
از جمله فیلم برداری نیمی از دان "اژدها" ویلسون.
در حالی که کازانوا در مورد Bloodfist با شما صحبت می کرد ، من در حال بررسی عنوان کلاسیک دیگری از او ، حلقه آتش بودم و کاملا گیج شده بودم: به دلایلی شامل 97 دقیقه نیمه آماتوریسم سنگین و بی رمق بود که در آن مرکز یک داستان عاشقانه بین دان است. و آن گرمی بزرگ ماریا فورد که طی آن هرازگاهی کسی به اطراف می آید (گری دانی نیز وجود دارد) ، اما در آن دون فقط برای نبرد نهایی وارد عمل می شود ، که در میان دیگر چیزها به نیمه می رسد ، حریف به طور ناخواسته ماریا را زخمی می کند ، توبه می کند ، و اعتبارات رول می شود.
دریافت کردم؟
یک دیوانه فیلمی را می نویسد که در آن دان "اژدها" ویلسون دختری را کتک می زند بدون اینکه کسی را کتک بزند به جز بین 89 تا 93 دقیقه (شاید او را با جان کوزاک اشتباه گرفته بود) ، و نه تنها کسی به او پول می دهد ، بلکه او را نیز پرواز می کند در Italia 1. آنجا که امروز ما حتی برای توزیع یک بازی تغییر دهنده لعنتی مانند Undisputed 2 تلاش می کنیم.
من همه اینها را به شما می گویم زیرا مدتی پیش من مقاله Falcon Rising را نوشتم كه در آن برای اولین بار درباره ماموریت عدالت عنوان كردم و شاید به این دلیل كه مدتی بود آن را مرور نكرده بودم ، با اصطلاحات عاشقانه اما با اصطلاحات بیش از حد منفی درباره آن صحبت كردم.
غیر از عابر پیاده: در مقایسه با حلقه آتش ، ماموریت عدالت مانند یک سلاح کشنده به نظر می رسد
آهنگ تم:

جف وینکوت ، اول از همه ، یک بازیگر است. او در اینجا و آنجا قسمتهای کمی را پشت سر گذاشته است (مثل شب Prom) و به عنوان همبازی چهار فصل Night Heat به شهرت رسیده است.
در همین حال ، او بدن خود را مجسمه سازی کرد و هنرهای رزمی را آموخت ، بنابراین در سال 1991 بسیار آماده بود تا با سینتیا روتروک در یک داستان پلیسی که در ایتالیا با عنوان Codice Martziale 2 منتشر شد ، جفت شود و در اینجا باید یک پرانتز طولانی در مورد چگونگی زیرزمین فیلم های رزمی به قدری ضعیف بودند که فیلمبرداری به صورت تصادفی غیرمترقبه نبود و پس از آن فقط در مرحله توزیع تصمیم گرفت عنوان آنها را به منظور اتصال یا عدم دسترسی به امتیازات موجود ، عنوان کند. Martial Code 2 در خارج از کشور به عنوان Martial Law 2: Undercover یا Karate Cop شناخته می شود ، این بستگی به این دارد که آیا می خواهید طرفداران یک فرقه کوچک قبلی را که سینتیا روتروک را با دیگری غیر از پسر هنر چاد جفت کرده است ، جذب کنید یا نه. مک کوئین "هلندی" و حتی دیوید کارادین به عنوان یک شرور زحمت می کشند. خود ماموریت عدالت در برخی موارد به عنوان کد جنگی 3 شناخته می شود ، اما این سه فیلم هر کدام یک بازیگر مشترک دارند (روتروک در دو فیلم اول ، وینکوت در فیلم دوم و سوم) ، یک داستان داستانی که مربوط به رفیق است. پلیس (زن و مرد) برای ضرب و شتم ، و به معنای واقعی کلمه هیچ چیز دیگری نیست. سریال تلویزیونی Martial Code ، مجموعه ای با حضور سامو هونگ ، کلی هو و آرسنیو هال ، بیشتر بی ارتباط است.
اما به طور خلاصه: آنچه در اینجا ما را مورد توجه قرار می دهد این است كه جف وینكوت ناگهان به نوعی مایكل جای وایت سفید ، و قبل از اختراع مایكل جی وایت تبدیل می شود. او در شکل عالی است.

Bri-gitte Nielseacute;n - Nielseacute;eacute;eacute;n

Missione di Giustizia به وضوح یک فیلم تلویزیونی است ، با بودجه قابل توجهی ، اما در کنار جف وینکوت کمتر از دو پیشکسوت از Rocky IV ، بازیگران جانبی بسیار خوبی دارند: تونی برتون (مربی آپولو) و بریژیت نیلسن (همسر کارگردان فیلم).
توطئه هنوز هم جریان دارد: آن مثال پر زرق و برق آریایی از نیلسن یک نامزد مخفی فاشیست نازی-فاشیست شهردار است ("مخفیانه" بخشی است که باعث می شود او نسبتاً کمتری جریان پیدا کند) در راس یک سازمان هوشیار است که خود را به عنوان یک گزینه موثرتر برای بدن معرفی می کند پلیس؛ به هر دلیلی به او اجازه داده می شود بدون اینکه کسی استدلال کند که تشکیل هیئت های مراقبت به خودی خود غیرقانونی است ، در تلویزیون رجزخوانی کند ، او به سر خود می رسد و برای تسهیل رقابت در قدرت شروع به قتل می کند. توجه به این نکته مهم است که سازمان هوشیار a است

Mission of Justice یا مقاله ای برای کمک به شما در کشف Mission of Justice (1992)

داستان واقعی فیلم "شیر" که میلیون ها تماشاگر را به گریه انداخت

داستان واقعی فیلم "شیر" که میلیون ها تماشاگر را به گریه انداخت

، ,یک ,فیلم ,کند ,مورد ,های ,می شود ,به عنوان ,می کند ,که در ,است ،

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کماکان لبخند ژست اپتیک ARASH-TV انواع کتونی های اسپرت و ورزشی انقلابی ام دیپلمات نیستم زوایا مطالب اینترنتی 52437336 قوی باش رفیق ! بهــارخواب